You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

MAJSTERPOL (шуткатурка мозаїчна, темна база) 25 кг

  • Бренд: majsterpol
  • Модель: шуткатурка мозаїчна, темна база
  • Наявність: Є в наявності

1450.00 грн (уточняйте ціну в менеджера)

Великий асортимент товарів
Великий вибір якісних матеріалів відомих торгових марок
Співпраця з оптовиками
Оптовиків, з 10 областей Західної України, ми забезпечуємо транспортом для комфортного самовивозу.
Праця на совість
Зробимо вам пропозицію, яка заслуговуватиме на рекомендацію «Євробуд» Вашим знайомим.

ЗАСТОСУВАННЯ:

Штукатурка мозаїчна застосовується для виконання декоративних та захисних шарів тонкої штукатурки зовні і всередині будівель. Вона містить ретельно підібрані композиції з кольорових кварцових підстав, додає поверхні яскравий і декоративний характер. Завдяки своїй високій стійкістю до механічних пошкоджень особливо рекомендується для виконання обробки фундаментів, карнизів, сходових клітин. Технологія використовується безумовним поєднання системи MAJSTERPOL для завершення обробки поверхні декоративних архітектурних деталей на належним чином підготовлених мінеральних поверхнях (наприклад, бетон, цементні і цементно - вапняного).

ПІДГОТОВКА ПІДСТАВИ:

Основа повинна бути стійка, рівна і суха, позбавлена ​​адгезії покриття (наприклад: пилу, бруду, бітуму), і очищена від біологічного і хімічного впливу. Перед нанесенням штукатурки, основа повинна бути прогрунтована мозаїчним грунтом MAJSTERGRUNT. Час висихання грунту перед нанесенням штукатурки 24 години.

ПРИГОТУВАННЯ ПРОДУКТУ:

Безпосередньо перед використанням MajsterTynk весь вміст ретельно перемішують міксером на низькій швидкості обертання.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Готову штукатурку слід застосовувати тонким рівним шаром на поверхню стіни за допомогою шпателя з гладкої нержавіючої сталі. Надмірна шар штукатурки необхідно зняти з поверхні.

Мозаїчна штукатурка потрібно наносити в одному напрямку (наприклад від низу до верху), поки поверхня не буде гладкою і однорідною. Особлива увага повинна бути приділена тоді коли новий елемент штукатурки потрібно з'єднати вже існуючого, принципом «мокре на мокре».

ВКАЗІВКИ:

Процес накладення штукатурки повинен бути зроблений в бездощові погоду при температурі повітря від + 10 ° С до + 25 ° С і вологістю не більше ніж 60%.

Робота не повинна здійснюватися на поверхнях схильних до впливу прямих сонячних променів і вітру.

Свіжо накладена штукатурка повинна бути захищена від прямого впливу атмосферних опадів, поки не висохне.

Під впливом високої вологості (дощ, туман і т.д.) на поверхні штукатурки може з'явитися молочний наліт з плівкою який з часом зникне назавжди.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ:

Температура застосування: від + 10 ° С до + 25 ° C.

Кольори відповідно до палітри «MAJSTERPOL».

Щоб точно визначити попереднє використання продуктів доцільно проводити випробування на поверхні.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

Матеріал злегка лужний, тому необхідно берегти очі і шкіру. У разі прямого попадання в очі, промийте їх ретельно водою та звернутися до лікаря. Використовуйте захисні рукавички. Продукт забороняється виливати в каналізацію.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:

MajsterTynk потрібно зберігати в герметичних відрах при температурі від + 5 ° С до + 25 ° C. Берегти від надмірної спеки та холоду. Термін зберігання 12 місяців з дати, зазначеної на упаковці. Продукт зберігати в місцях недоступних для дітей.

СКЛАД:

MajsterTynk мозаїчний являє собою масу пластичної консистенції на основі музичних модифікуючих добавок, кольорового кварцового піску і консервантів.