You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Wkret-met LTX 10x120

  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності

1.50 грн (уточняйте ціну в менеджера)

Великий асортимент товарів
Великий вибір якісних матеріалів відомих торгових марок
Співпраця з оптовиками
Оптовиків, з 10 областей Західної України, ми забезпечуємо транспортом для комфортного самовивозу.
Праця на совість
Зробимо вам пропозицію, яка заслуговуватиме на рекомендацію «Євробуд» Вашим знайомим.

Фасадні дюбелі високої якості Wkret-met для кріплення пінополістиролу. Міцний поліамідний цвях армований скловолокном. Чи не ламається, не гнеться, залазить до кінця, не потрібно обрізати.

Матеріал дюбеля - високоякісний ударостійкий поліпропілен.

Термодюбель - найважливіший елемент кріплення при монтажі теплоізоляційних систем всередині і зовні будинків до несучої конструкції. Закріплений дюбель повинен надійно утримувати теплоізоляційний матеріал при критичних навантаженнях, створюваних сильним вітром. Безсумнівно, що головною перевагою фасадного дюбеля Wkret Met LTX є його міцний нейлоновий цвях, який ніколи не буде іржавіти, і «подбає» про збереження гарного зовнішнього вигляду фасадів будівель на протязі всього терміну експлуатації!

Дюбель для теплоізоляції фасадів Wkret Met LTX має модернізованої розпірних частиною, яка гарантує високу надійність закріплення дюбеля в основі. Перфорована «капелюшок-парасольку» дюбеля служить прекрасною основою для нанесення армуючих і штукатурних сумішей.

Фасадний дюбель з пластиковим цвяхом застосовується для кріплення утеплювачів до багатьох мінеральних основ - з бетонних блоків, до стін з повнотілої цегли або природного каменю. З огляду на той факт, що стрижень фасадного дюбеля Wkret Met LTX - не металева, його раціонально використовувати для кріплення легких теплоізоляційних матеріалів з плит пінопласту або пінополістиролу.