You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

KREISEL 215

 • Бренд: KREISEL
 • Модель:
 • Наявність: Є в наявності

125.00 грн (уточняйте ціну в менеджера)

Великий асортимент товарів
Великий вибір якісних матеріалів відомих торгових марок
Співпраця з оптовиками
Оптовиків, з 10 областей Західної України, ми забезпечуємо транспортом для комфортного самовивозу.
Праця на совість
Зробимо вам пропозицію, яка заслуговуватиме на рекомендацію «Євробуд» Вашим знайомим.

Область застосування:

Клей для кріплення теплоізоляцілонних плит і пристрою базового шару фасадних теплоізоляційних систем в малоповерховому будівництві. Призначений для кріплення фасадних пінополістирольних та мінераловатних плит, а так само для виконання армуючого базового шару при влаштуванні фасадних теплоизо-ляціонному систем в малоповерховому будівництві на підставах зі звичайних бетонів, стінах з керамічних, силікатних, легкобетонних блоків. Для зовнішніх робіт.

Основні властивості:

 • водостійка
 • морозостійка
 • паропроникна
 • гідрофобна
 • висока адгезія

Склад:

 • портландцемент
 • мінеральні наповнювачі
 • добавки

Умови виконання робіт:

Температура застосування (повітря, підстави, матеріалів): від + 5 ° C до + 25 ° C. Необхідно застосовувати повний комплект матеріалів, що входять в фасадну систему. Неприпустимо проведення робіт під час атмосферних опадів, при сильному вітрі і при великому освітленні облицювання сонцем без спеціальних заслонів, що обмежують вплив атмосферних явищ.

Підготовка основи:

Підстави повинні бути міцними, щільними, стабільними, рівними, очищеними від пилу, мастил, антиадгезійних коштів, залишків фарби, цвілі, грибків, моху тощо., Не мати тріщин висолів і бути рівномірно сухими по всій поверхні. Прояви біологічного характеру рекомендується усунути за допомогою средстваSEPTOBUD 1008, а потім механічним шляхом очистити. Поверхні з тріщинами і подряпинами потрібно виправити шпатлевочного-ремонтним розчином. Розчин у відремонтованому місці повинен бути висохлим і схопився. Невеликі нерівності рекомендується заповнити ремонтною сумішшю Reparaturmörtel 427, значні - вирівняти штукатурною сумішшю Zement-maschinenputz 555. Сильно вбираючі і пилові підстави заґрунтувати Tiefgrund LMF 301.

Приготування суміші:

Суху суміш поступово висипати в ємність, що містить необхідну кількість води, перемішуючи вручну або механічною дрилем-міксером з насадкою для високов'язких розчинів, до отримання однорідної маси. Залишити на час для дозрівання, що становить 5 хвилин, і знову ретельно перемішати. Уразі необхідності використання частини упаковки, всю суху суміш ретельно перемішати, бо під час транспортування могло відбутися розподіл складових. Затверділу масу розбавляти водою, і не змішувати зі свіжим матеріалом.

Нанесення:

Монтаж теплоізоляційних плит: При приклеюванні теплоізоляційних плит необхідно нанести пору розчину і рівномірно розподілити зубчастим шпателем. На нерівних підставах клей потрібно наносити стрічково-крапковим способом. Після накладання складу, плиту негайно прикласти до стіни і притиснути до отримання рівної поверхні з сусідніми плитами. Чи не здійснювати монтаж плит при атмосферних опадах, при сильному вітрі і прямому впливі сонячних променів. Пристрій армованого базового штукатурного шару: До проведення подальших робіт можнопріступать не раніше, ніж через 3 доби з моменту приклеювання теплоізоляційних плит. Розчин необхідно наносити на поверхню плит рівномірними смугами, шириною рівною ширині застосовуваної фасадної склосітки, і простягнути розчин зубчастим шпателем. На підготовлений шар накласти смужку стеклосетки, потім втопити її і рівно зашпаклювати до пів-ного закриття сітки.

Заходи безпеки:

Слід уникати контакту зі шкірою та берегти очі, в разі контакту з очима, рясно промити їх чистою водою і звернутися до лікаря. У разі контакту зі шкірою вимити її водою. Рекомендується використання рукавичок і захисного одягу.