You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

majsterpol

MP акрил 10кг

Застосування:Служить для грунтовки підстави перед нанесенням штукатурки всередині і зовні будівель. Застосовується в системі утеплення на належним чином підготовлених основах (наприклад: бетону, цементних, вапняно-цементних штукатурках). Нанесення за..

420.00 грн

MAJSTERPOL (шуткатурка декоративна акрилова "баранек" ) 25 кг

Штукатурка силіконова “короїд”, “баранек”Застосування:Штукатурка акрилова короїд, баранек, служить для виконання декоративних і захисних тонких шарів на зовні будинків. Створює міцний і гнучкий зовнішній шар високою стійкістю до мікробної контамінац..

990.00 грн

MAJSTERPOL (шуткатурка декоративна силіконова "баранек" ) 25 кг

Застосування:Штукатурка силіконова короїд, баранек, виробляється на основі силіцієорганічної дисперсії. Структура є мікропористим покриттям, що робить можливим проходження водяної парри та газу. Гідрофобності поверхні надають полімери силікону і п..

1400.00 грн

MAJSTERPOL (шуткатурка мозаїчна зі слюдою ) 25 кг

ЗАСТОСУВАННЯПризначається для виконання декоративних та захисних тонкошарових штукатурок всередині та зовні будівель. Містить ретельно підібрані композиції кольорового кварцового піску, додає поверхні ефектний і декоративний характер. Додавання слюди..

2100.00 грн

MAJSTERPOL (шуткатурка мозаїчна, темна база) 25 кг

ЗАСТОСУВАННЯ:Штукатурка мозаїчна застосовується для виконання декоративних та захисних шарів тонкої штукатурки зовні і всередині будівель. Вона містить ретельно підібрані композиції з кольорових кварцових підстав, додає поверхні яскравий і декорат..

1450.00 грн

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)