You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ANSERGLOB

ANSERGLOB BCX 39

Суміш клейова ANSERGLOB BCX 39 Суміш клейова ANSERGLOB BCX 39 для теплоізоляції, призначена для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит на поверхні з бетону, цегли, пінобетону, цементно-піщаної, цементно-вапняної, гіпсової ш..

95.00 грн

ANSERGLOB BCX 40

Суміш клейова ANSERGLOB BCX 40 Суміш клейова ANSERGLOB BCX 40 для теплоізоляції, призначена для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит на поверхні з бетону, цегли, пінобетону, цементно-піщаної, цементно-вапняної, гіпсо..

115.00 грн

ANSERGLOB EG 62 15кг

Адгезионная емульсія (грунт - фарба) акрилова ANSERGLOB EG 62 Quartz grunt наноситься на мінеральні основи (бетон, цементно-вапняні і цементно-піщані штукатурки, цегла і гіпсові поверхні та ін.) І органічні підстави (ДСП, OSB, фанера та ін.) з метою ..

390.00 грн

ANSERGLOB BCX 33

Суміш клейова ANSERGLOB BCX 33 Суміш клейова ANSERGLOB BCX 33 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних, а також гіпсових недеформівних поверхонь, монолітних підлог, керамічної, бетонною плиткою і ш..

85.00 грн

ANSERGLOB BCX 44

Суміш клейова ANSERGLOB BCX 44 TOTAL еластифікована призначена для внутрішнього і зовнішнього облицювання поверхонь, що піддаються періодичним деформаціям (атмосферних впливів і динамічним навантаженням), всіма видами плиток з природного, штучного і ..

180.00 грн

ANSERGLOB BSX 11

Суміш мурувальна ANSERGLOB ВСМ 11 для мурування стін з ніздрюватого бетону і поризованої кераміки призначена для зведення внутрішніх і зовнішніх стін блоками з поризованої кераміки і теплоізоляційних ніздрюватих бетонів, таких як газобетон, пінобетон..

75.00 грн

ANSERGLOB LPS 70

Стяжка цементна ANSERGLOB LFS 70 призначена для вирівнювання основи під фінішні покриття недеформованих бетонних підлог в громадських і житлових приміщеннях, товщиною шару до 60 мм. Стяжка цементна ANSERGLOB LFS 70 може застосовуватися для укладання ..

80.00 грн

ANSERGLOB TMB 120

Суміш штукатурна декоративна ANSERGLOB ТМВ 120 «камінцева» біла з грануляцією зерна 1,5 мм; 2,0 мм (під фарбування) служить для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання як внутрішніх, так і зовнішніх стін будівель, а також в системі скр..

250.00 грн

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)