You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Штукатурка фасадна

Ceresit CT 174

Штукатурка Ceresit CT 174 поєднує у собі переваги силікатних і силіконових штукатурок, характеризується високою паропроникністю, незначним водопоглинанням, а також стійкістю до забруднення та ураження різними мікроорганізмами (грибком, пліснявою, вод..

1200.00 грн

Ceresit CT 74

CT 74 Штукатурка силіконова декоративна «камінцева»Штукатурка Ceresit CT 74 призначена для декоративного оздоблення поверхонь бетонних, цегляних, оштукатурених, гіпсових основ усередині та зовні будівель, а також для застосування в системах утеплення..

1200.00 грн

MAJSTERPOL (шуткатурка декоративна акрилова "баранек" ) 25 кг

Штукатурка силіконова “короїд”, “баранек”Застосування:Штукатурка акрилова короїд, баранек, служить для виконання декоративних і захисних тонких шарів на зовні будинків. Створює міцний і гнучкий зовнішній шар високою стійкістю до мікробної контамінац..

990.00 грн

MAJSTERPOL (шуткатурка декоративна силіконова "баранек" ) 25 кг

Застосування:Штукатурка силіконова короїд, баранек, виробляється на основі силіцієорганічної дисперсії. Структура є мікропористим покриттям, що робить можливим проходження водяної парри та газу. Гідрофобності поверхні надають полімери силікону і п..

1400.00 грн

MAJSTERPOL (шуткатурка мозаїчна зі слюдою ) 25 кг

ЗАСТОСУВАННЯПризначається для виконання декоративних та захисних тонкошарових штукатурок всередині та зовні будівель. Містить ретельно підібрані композиції кольорового кварцового піску, додає поверхні ефектний і декоративний характер. Додавання слюди..

2100.00 грн

MAJSTERPOL (шуткатурка мозаїчна, темна база) 25 кг

ЗАСТОСУВАННЯ:Штукатурка мозаїчна застосовується для виконання декоративних та захисних шарів тонкої штукатурки зовні і всередині будівель. Вона містить ретельно підібрані композиції з кольорових кварцових підстав, додає поверхні яскравий і декорат..

1450.00 грн

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)