You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Інші клейові суміші

ANSERGLOB BCX 33

Суміш клейова ANSERGLOB BCX 33 Суміш клейова ANSERGLOB BCX 33 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних, а також гіпсових недеформівних поверхонь, монолітних підлог, керамічної, бетонною плиткою і ш..

85.00 грн

ANSERGLOB BCX 44

Суміш клейова ANSERGLOB BCX 44 TOTAL еластифікована призначена для внутрішнього і зовнішнього облицювання поверхонь, що піддаються періодичним деформаціям (атмосферних впливів і динамічним навантаженням), всіма видами плиток з природного, штучного і ..

180.00 грн

ANSERGLOB BSX 11

Суміш мурувальна ANSERGLOB ВСМ 11 для мурування стін з ніздрюватого бетону і поризованої кераміки призначена для зведення внутрішніх і зовнішніх стін блоками з поризованої кераміки і теплоізоляційних ніздрюватих бетонів, таких як газобетон, пінобетон..

75.00 грн

Ceresit CM 11

ЗастосуванняСуха суміш Ceresit СМ 11 Pro призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових і інших мінеральних горизонтальних і вертикальних поверхонь, які не деформуються, керамічними плитками розмірами не ..

125.00 грн

GRESLEP

Клей для плитки та каменю GreslepЗастосування:Greslep - призначений для внутришніх і зовнішніх поверхонь, що піддаються деформацій (атмосферних впливів і динамічним навантаженням). Клей використовується для плиток з природного, штучного і литого каме..

210.00 грн

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)