You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Пароізоляційна плівка

MASTERFOL (пароізоляційна плівка алюміньєва) 75m²

Пароізоляційна підпокрівельна плівка алюміньєваМатеріал: поліетилен, покритий тонким шаром водонепроникного покриттяСфера застосування: при дворазовій вентиляції даху (між теплоізоляцією і підпокрівельної ппленкой, а також між підпокрі..

1280.00 грн

MASTERFOL (пароізоляційна плівка армована поліетиленовою сіткою) 75m²

Пароізоляційна підпокрівельна плівка армована поліетиленовою сіткоюМатеріал: поліетилен, покритий тонким шаром водонепроникного покриттяСфера застосування: при дворазовій вентиляції даху (між теплоізоляцією і підпокрівельної ппленкой, ..

420.00 грн

MASTERFOL (пароізоляційна покрівельна плівка) 75m²

Пароізоляційна підпокрівельна плівкаМатеріал: поліетилен, покритий тонким шаром водонепроникного покриттяСфера застосування: при дворазовій вентиляції даху (між теплоізоляцією і підпокрівельної ппленкой, а також між підпокрівельної плівкою ..

320.00 грн

STROTEX AL (пароізоляційна покрівельна плівка алюміньєва) 75m²

Пароізоляція влаштовується за допомогою пароізоляційних плівок. Завдання пароізоляційних плівок - не пропустити в конструкції даху утеплювача і водяні пари з приміщень: якщо будинок опалюється і в ньому живуть люди, то в приміщенні присутні водяні па..

1000.00 грн

STROTEX BASIC (пароізоляційна покрівельна плівка алюміньєва) 75m²

Євробар’єр Strotex - супердифузійна підпокрівельна мембрана яка застосовується в якості гідро- і вітрозахисту для: мансардних поверхів; складно утеплених чи неутеплних скатних дахів; покрівельного простору.Переваги Strotex basic:висока паропрони..

1050.00 грн

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)