You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Піна монтажна

Apen Styrofix 785

Клей-піна APEN STYROFIX 785Однокомпонентна клей-піна низької щільності, призначений для кріплення ізоляційних плит при утепленні будівель. Клей-піна має дуже хорошими клеять і герметизуется властивостями. Чудово зчіплюється з різними будівельними мат..

150.00 грн

GROVER FX 45

Grover FX45 - поліуретановий клей для монтажу теплоізоляції та приклеювання блоків з газобетону, пінобетону і пористої кераміки в перегородках. Для внутрішніх і зовнішніх робіт, для приміщень з підвищеною вологістю.твердне під впливом вологості повіт..

160.00 грн

MOUNTER GUN FOAM 50

Піна MOUNTER Gun Foam 50 монтажна професійна всесезонна (750 мл) Всесезонна однокомпонентна поліуретанова монтажна піна. Призначена для професійного використання. Піна має відмінну адгезію до більшості будівельних матеріалів: дерева, бетону, кам..

120.00 грн

MOUNTER FOAM CLEANE

Пінний очисник салону Foam Cleaner аерозоль – універсальний засіб для виведення плям, призначений для очищення різних поверхонь автомобіля і видалення жирних плям. Має широку область застосування: підходить для очищення тканини і штучної шкіри, для п..

65.00 грн

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)