You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Грунтовка

ANSERGLOB EG 62 15кг

Адгезионная емульсія (грунт - фарба) акрилова ANSERGLOB EG 62 Quartz grunt наноситься на мінеральні основи (бетон, цементно-вапняні і цементно-піщані штукатурки, цегла і гіпсові поверхні та ін.) І органічні підстави (ДСП, OSB, фанера та ін.) з метою ..

390.00 грн

Ceresit CT 16

Ґрунтувальна фарба Ceresit CT 16 , виготовлена на основі синтетичних смол, призначена для попередньої підготовки поверхні стін під декоративну тонкошарову штукатурку або фарбування. Вона не тільки зміцнює основу, а й збільшує зчеплення оздоблюва..

580.00 грн

Ceresit CT 17

Застосування Грунтовка Ceresit СТ 17 призначена для зміцнення і просочення пористих, неміцних і сильно всмоктуючих підстав (легкий бетон, штукатурка, гіпсові та цегляні поверхні), збільшення адгезії до основи матеріалів Ceresit. збільшує адгезію п..

220.00 грн

MP 1:10 концентрат

Застосування:Для грунтування всередині і зовні всіх поверхностей бетону, газобетону, цементу, дошки, гіпсокартону, штукатурки, гіпсовоъ штукатурки, цементу і цементно-вапняних поверхонь. Використовується під фарби, штукатурки, шпалери, стяжки, вирівн..

190.00 грн

MP акрил 10кг

Застосування:Служить для грунтовки підстави перед нанесенням штукатурки всередині і зовні будівель. Застосовується в системі утеплення на належним чином підготовлених основах (наприклад: бетону, цементних, вапняно-цементних штукатурках). Нанесення за..

420.00 грн

MP силікон 10кг

СИЛІКОНОВА ҐРУНТОВКА MAJSTERGRUNT ПІД ШТУКАТУРКУСлугує для вирівнювання основи перед нанесенням штукатурки всередині та зовні будівель. Використовуються для ґрунтування армованого шару в системах утеплення, а також на рівних, належним чином підготовл..

580.00 грн

PRIMA 10л

Грунтовка для внутрішніх і зовнішніх робіт. Основа водна дисперсія полімерів. Застосовується для житлових приміщень, для внутрішніх робіт, для фасаду, для зовнішніх робіт...

120.00 грн

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)