You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Суміш клейова армуюча

ANSERGLOB BCX 40

Суміш клейова ANSERGLOB BCX 40 Суміш клейова ANSERGLOB BCX 40 для теплоізоляції, призначена для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит на поверхні з бетону, цегли, пінобетону, цементно-піщаної, цементно-вапняної, гіпсо..

115.00 грн

Ceresit СТ 82

Суха полімерцементна суміш для приклеювання пінополістирольних і мінераловатних плит при утепленні фасадів будівель і споруд до другого поверху включно.Властивості:Висока адгезія до мінеральних і органічних підставШвидко твердієПластична, легко нанос..

125.00 грн

KREISEL 215

Область застосування:Клей для кріплення теплоізоляцілонних плит і пристрою базового шару фасадних теплоізоляційних систем в малоповерховому будівництві. Призначений для кріплення фасадних пінополістирольних та мінераловатних плит, а так само для вико..

125.00 грн

STYROLEP Z (Польща)

STYROLEP Z є універсальним клейовим розчином для пінопласту. Це еластичний, морозостійкий та водостійкий цементний розчин, паропроникний, з підвищеною адгезією, призначений для приклеювання пінопластових плит (включаючи плити з додаванням графіт..

180.00 грн

WELNOLEP Z (Польща) мінвата

Welnolep Z - клейовим розчином для затоплення сітки зі скловолокна в плитах з мінеральної вати. Розчин в першу чергу, призначений для виконання армуючий шар в системах утеплення будівель. Клей містить два види спеціально підібраних волокон: целюлози ..

220.00 грн

ЗК-46 пінопласт мінвата

Клей для пінопласту та мінвати Profline ЗК-46 являє собою суху суміш для приклеювання пінополістирольних плит і плит з мінеральної вати на стабільну поверхню стін з бетону, цементу, цегли, цементно-вапняної штукатурки та інших. В склад клею для піноп..

115.00 грн

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)