Добрий пінопласт ПСБ-С-50

Eurobud

Плити пінополістирольні самозатухаючі «Добрий пінопласт ПСБ-С-50» виготовляються виключно з іноземної сировини на сучасному європейському обладнанні. Пінопласт виготовлений методом спінювання гранул полістиролу, формування у блоки, нарізки на плити і призначений для

термоізоляції в системах, де утеплювач переносить найвищі механічні навантаження (витримує міцність на стиск при 10%-вій лінійній деформації, не менше 250 кПа, границя міцності при згині, не менше 350 кПа), типові для промислових підлог, паркінгів, гаражів. По своїм фізико-механічним характеристикам є аналогом екструдованого пінополістиролу відповідної марки. Бічна кромка пінополістирольних плит виготовляється рівною. Стандартні розміри пінополістирольних плит: довжина 100 см, ширина 50 см, товщина від 1 см до 30 см з кроком 1 см. За індивідуальним замовленням можливе виготовлення плит довжиною від 100 см до 400 см з кроком 50 см, шириною 100 см або 120 см та товщиною від 1 см до 100 см.

Детальніше

Пінополістирольні плити використовують для звуко- та термоізоляції житлових, громадських і промислових будівель, як новозбудованих, так і тих, що перебувають в експлуатації.

Основними параметрами, що визначають галузь застосування пінополістирольних плит, є здатність витримувати механічні навантаження та теплопровідність. Плити пінополістирольні «Добрий пінопласт ПСБ-С-50» рекомендуємо застосовувати в системах, де утеплювач переносить найвищі механічні навантаження (витримує міцність на стиск при 10%-вій лінійній деформації, не менше 250 кПа, границя міцності при згині, не менше 350 кПа)

Детальніше

Продукция изготовлена согласно ТУ У В.2.7-25.2-33071398-001: 2010.
Сертификат соответствия № UA1.023.0153008-10 от 14.12.2010 г.

Заключение государственной санитарно-эпидемиологической экспертизы от 18.12.2009 г. № 05.03.02-04/82344.
Группа горючести Г 1. Протокол № 30/1ц-2008.

Детальніше

Про виробника

Компанія «Євробуд» працює на ринку України як виробник пінопласту з 2004 року. Сьогодні ми є одним із лідерів з виробництва пінополістирольних плит в Україні під власною торговою маркою Eurobud та іншими брендами.

Chicago

Нам довіряють виготовлення пінопласту партнери зі світовим ім’ям. «Євробуд» виробляє пінопласт під брендами BauGut – для мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр», а також Ceresit – для всесвітньо відомого виробника будматеріалів.

Наша продукція допомагає зберегти тепло в десятках тисяч домівок на території всієї України. З її використанням утеплено більше 20 млн м2 домівок нашої країни.

У 2008 році компанія «Євробуд» відкрила два бізнес-напрями – з виробництва металочерепиці й профнастила. Наразі наші клієнти використовують більше 1 млн м2 вироблених з нашої продукції дахів, фасадів, огорож та парканів.

Що ж відрізняє «Євробуд» від інших виробників?


Chicago

Передусім це реальна можливість запропонувати кожному нашому клієнту саме той продукт, що найбільш точно відповідає його потребі. «Євробуд» - єдина компанія в Україні, що виробляє 12 марок пінопласту різної щільності як під ТМ Eurobud, так і під торгівельними марками українських та світових партнерів.

Окрім того, Євробуд є одним з небагатьох українських виробників, якість продукції якого гарантовано незалежними й офіційними державними структурами. Ми маємо повний набір необхідних документів на продукцію, яку виробляємо – сертифікати, протоколи й експертні висновки за підсумками лабораторних випробувань.

Ми прискіпливо стежимо за якістю продукції. Використання сировини іноземних виробників гарантує стандарти якості кінцевої продукції фактично ще до того, як розпочато цикл виробництва. Реалізовані на сучасному обладнанні інноваційні технології дозволяють контролювати процес виробництва на всіх його стадіях.

Ми приймаємо ваші заявки на електронну пошту в режимі 24/7. Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте професійну консультацію від компетентного фахівця, коли зателефонуєте нам у робочий час. Вам допоможуть підібрати саме той товар, що відповідає вашим потребам за якісними й кількісними характеристиками, а також організувати оптимальний варіант доставки.

«Євробуд» доставляє продукцію замовникам зі всієї Західної України. Для покупців пінопласту й аксесуарів до нього ми створили комплекс пропозицій в залежності від місцезнаходження замовника та об’єму замовлення. Гуртовим покупцям з 10 областей Західної України ми пропонуємо на вибір власний спеціалізований транспорт або комфортні умови самовивозу. Роздрібним покупцям пінопласту пропонуємо забирати продукцію з наших фірмових складів або в дилерів. А для замовників металовиробів ми розробляємо індивідуальні умови доставки. При цьому обсяг замовлення й регіон не мають значення. В будь-якому разі ми завжди знаходимо найбільш вигідний та безпечний для вас спосіб отримання товару.

В цілому, ми працюємо на совість. Тому сформуємо для вас таку товарну пропозицію, щоб ви могли сміливо радити «Євробуд» своїм друзям та знайомим. Зателефонуйте нам і переконайтеся в цьому особисто!